April 30, 2022

Newsletter – ElternNEWS #12 – auf Ukrainisch / українською мовою

БатьківськіНОВИНИ #12

Шановні батьки, опікуни, опікуни, вчителі та зацікавлені люди!

Я, Макс, хотів би зв’язатися з вами сьогодні і розповісти вам про те, що BEN & MAX GAME IDEAS робить для українських дітей і чого очікувати в найближчі кілька тижнів.
Перш за все хотів би ще раз зазначити, що весь сайт доступний українською. Якщо ви хочете використовувати веб-сайт українською мовою, ви можете вибрати це в налаштуваннях мови.
Це вже можливо сьогодні, але в найближчі кілька тижнів буде ще більше, і я поясню це зараз.
Наразі не можна дивитися відео українською. Однак деякі відео доступні англійською. Ми працюємо над випуском деяких відео й українською, а перші з’являться онлайн у травні.

Я також можу вам сьогодні сказати, що батьківський портал на 100% придатний українською мовою. Нові випуски тепер завжди виходять 10 мовами, у тому числі українською.
На дитячому сайті деякі відео, які нещодавно вийдуть, також будуть доступні українською чи англійською мовами.


НАВЧАЛЬНИЙ ПОРТАЛ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ:
Звісно, ​​українським дітям також дуже важливо, якщо вони хочуть, вивчити трохи німецької мови, щоб вони могли спілкуватися з іншими дітьми, грати з ними чи дружити. Бен, собака сайту, хоче підтримати дітей. Тому наприкінці травня з’явиться окремий навчальний портал для українців, який зосереджується на тому, щоб наблизити німецьку мову до вчителів і трохи наблизити дітей у початковій школі, нехай це буде лише кілька слів. Як завжди, буде грайливо і повністю українською мовою. Також звук та голос буде українською.


Це все заплановані проекти для українських дітей BEN & MAX PLAY IDEAS, але точно буде більше. Якщо у вас залишилися запитання, ідеї чи пропозиції, будь ласка, пишіть на нашу українську електронну адресу: [email protected]

До зустрічі – будьте здорові та безпечні!

Add A Knowledge Base Question !

+ = Verify Human or Spambot ?